پیام تبریک فرماندار اندیکا به مناسبت ولادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان


🔰فرماندار اندیکاطی پیامی ولادت حضرت علی اکبر (ع) و روز جوان را تبریک گفت .
🔹متن پیام بدین شرح است .
بسم الله الرحمن الرحیم
ای رخ تو مطلع الانوار حسن
خال لبت نقطه پرگار حسن
بزم وفا را رخ ماه تو شمع
خوبی خوبان جهان در تو جمع
🔻روز یازدهم شعبان روز میلاد حضرت علی اکبر(ع) درتقویم ایران به عنوان روزجوان نامگذاری شده است.میلاد حضرت علی اکبر از بهترین و نیکوترین جوانها و از نسل پاک رسول خدا (ص) ،شبیه ترین مردم به پیامبر اکرم و نماد جوان سلحشور شیعه است .
🔻اولین کسی که از خاندان رسول خدا(ص) به میدان جهاد رفت حضرت علی اکبربود ،مصداق پاکی و خلوص است و از این طریق مورد لطف خداوند قرار گرفت و در صراط مستقیم گام برداشت .و تا پایان جان در راه آرمانهای والای انسانی ومعنوی ایستاد.
🔻فضیلت جویی ،حق طلبی ،قدرت تغییر خود،عشق به عبادت ،تسلیم بودن در برابر حق ،قدرت بخشیدن دیگران ،شجاعت و جوانمردی و بازگشت از کارهای ناشایست (توبه) از ویژگیهای ارزشمند جوانیست .
🔻فصل جوانی همچون فصل بهار سرسبزترین فصل آدمی است پس گوهر ارزشمندی است که قیمت آن را هیچ گوهر شناسی نمی تواند تغییر کند.
🔻قطعا جوانان آگاه، خلاق ،متفکر و ارزشمند ایران اسلامی به عنوان بزرگترین سرمایه کشور که با اتکا به محور ولایت فقیه و زعامت امام خمینی (ره) در جبهه انقلاب شکوهمند انقلاب اسلامی و ۸ سال دفاع مقدس پیروز و سربلند بوده اند،امروز نیز در تمامی عرصه ها در اوج عزت و پیمودن قله های تعالی قرار دارند.
🔻اینجانب ولادت حضرت علی اکبر (ع) ، روز و هفته جوان به تمامی جوانان و شیعیان جهان به ویژه جوانان شهرستان اندیکا تبریک عرض می نمایم ، ان شاءالله با همت و درایت جوانان توانمند بتوانیم در مسیر توسعه و رشد اقتصادی در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام (جهش تولید ) نامگذاری شده است گام بر داریم و آینده این سرزمین را در سایه الطاف الهی و بر پایه برنامه ریزی و تفکر هوشمندانه و آگاهانه بسازیم .

حیدرکاظمی فرماندار شهرستان اندیکا

22
اخبار مرتبط