بازدید میدانی فرماندار اندیکا از تعدادی روستاهای بخش مرکزی شهرستان اندیکا


🔰به گزارش روابط عمومی فرمانداری اندیکا دکتر حیدر کاظمی فرماندار شهرستان اندیکا به همراه بخشدار مرکزی ،سرپرست دفتر فنی شهرستان و مدیران ادارات هلال احمر،برق ،راه و شهرسازی و راهداری از روستاهای شیرین آب ،شیرکش ،عالی پیر ،دره دون و عالی آباد بازدید کردند و ضمن دیدار صمیمانه با اهالی از نزدیک به مشکلات این روستاها پرداختند.
🔻کاظمی اظهار داشت :حضور مسئولان در این منطقه نتیجه پیگیری مداوم و همکاری همه اهالی به ویژه اعضاءشورا و دهیاران است ؛چرا که شورا و دهیاران نماینده عالی دولت و موتور محرکه تولید و توسعه اقتصاد مقاومتی هستند.
🔻وی افزود ؛مطالبه عمومی حق مردم شریف و نجیب شهرستان اندیکا به خصوص مناطق کمتر توسعه یافته روستایی و عشایری است .زیرا که مظهر توسعه و پیشرفت ایران اسلامی مردان و زنان روستایی و عشایری هستند که شبانه روز و با صبرو بردباری و کم توقع بدون هیچگونه چشمداشتی زحمت می کشند.
♦️وی تصریح کرد ؛اولویت اصلی و مهم ما در سال جاری بازدید از مناطق روستایی و عشایری است و به طور متوسط در هر ماه این دیدارها و بازدیدها در مناطق مختلف شهرستان به ویژه در سطح روستاها تقویت خواهد شد.
🔻 ایشان در ادامه پس از شنیدن مشکلات از طریق اهالی و بررسی میدانی و نزدیک که بیشتر عدم پل ارتباطی مناسب روستای عالی پیر ،تعیین و تکلیف پروژه آب نما جاده شیرکش ،عدم داشتن شبکه برق پایدار در روستای شیرین آب که مراحل اولیه و موافقت نامه اصولی آن طی شده است که بزودی مراحل نهایی آن آغاز خواهد شد پرداختند.
🔻 در ادامه جلسه نماینده عالی دولت تاکیدات لازم را به ادارات مربوطه و اقدام عملی در سریعترین زمان ممکن جهت رفع مشکلات مطرح شده و محرومیت زدایی در مناطق روستایی را صادر نمودند.
⚠️ در پایان فرماندار اندیکا با ابراز استعانت از خداوند متعال و لطف پروردگار،شهرستان ما تاکنون وضعیت سفید و پاکی داشته و ان شاءالله با همراهی و انسجام بین بخشی و با همکاری اقشار مختلف جامعه با سلامتی از این بحران عبور خواهیم کرد.
🔻و از مردم عزیز و شریف شهرستان تقاضامندم با رعایت اصول اولیه بهداشتی و توصیه کارشناسان و متخصصان پزشکی ،پرهیز از سفرهای غیرضرور شهری و خارج شهری و همچنین دوری از تجمعات در ادامه مسیر مبارزه با این بیماری همراه فرزندان خود در ستاد بحران باشیم .تا به لطف خدا از این بحران عبور کرده و شاهد ریشه کن شدن این مهمان ناخوانده در کشور عزیزمان باشیم .

106