بازدید فرماندار اندیکا از روند اجرای پروژه فیبرنوری ایذه به اندیکا


🔻به گزارش روابط عمومی فرمانداری اندیکا این بازدید که در روز جمعه مورخ ۹۹/۱/۲۹ به عمل آمد .دکتر حیدر کاظمی فرماندار شهرستان اندیکا ضمن خدا قوت به عوامل پروژه اظهار داشت :یکی از برنامه های اصلی و مهم ما در سال جاری رفع مشکلات مخابرات (پوشش تلفن و اینترنت ) در سطح شهرستان است زیرا که تقویت زیر ساختهای مخابرات جهت رفع محرومیت و توسعه بنیادین شهرستان بسیار لازم و ضروری است .
🔻دکتر کاظمی افزود؛با راه اندازی فیبر نوری ایذه به اندیکا شهرستان اندیکا از بن بست دیجیتالی خارج میشود واین فیبربه پایداری و ارتقاء کیفیت مکالمات تلفنی و اینترنت ۳و۴ شهرستان کمک زیادی خواهد کرد.
🔻نماینده عالی دولت در ادامه تصریح کرد ؛در حال حاضر فقط یک مسیر فیبر نوری از شهرستان لالی به اندیکا متصل است که در صورت قطع شدن این فیبر ارتباطات شهرستان اندیکا قطع می شود.
🔻وی در خاتمه افزودند :به لطف الهی با راه اندازی فیبر نوری ایذه به اندیکا که ان شاءالله تا پایان تیرماه به پایان می رسد که  در آن صورت شهرستان اندیکا دارای ۲ مسیر فیبر نوری می شود و در صورت قطع شدن هر کدام یک مسیر جایگزین وجود دارد و ارتباطات تلفن و اینترنت شهرستان اندیکا دیگر قطع نخواهد شد.
⚠️فرماندار اندیکا در پایان تاکیدات لازم جهت اجرای هر چه سریعتر پروژه را خواستار شدند.

19
اخبار مرتبط