دوازدهمین جلسه قرارگاه با محوریت مبارزه با کرونا در محل فرمانداری برگزار شد.

دوازدهمین جلسه قرارگاه با محوریت مبارزه با بیماری کرونابه ریاست فرماندار و با حضور امام جمعه ،بخشداران ،دبیر شورای سلامت و مسئولان دستگاههای اجرائی در محل فرمانداری برگزار شد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اندیکا دکتر حیدر کاظمی فرماندار اندیکا ضمن خیرمقدم و خوش آمدگویی به اعضاء و تشکر از همه اعضاء جهت تمام همکاری ها تا کنون جهت مقابله با ویروس کرونا، نباید با این تفکر که مشکل رفع شده دیگر دست از کار برداریم باید محکم تر از قبل به کار خود ادامه داده زیرا که خطر بیماری کرونا بسیار جدیست .
دکتر کاظمی اظهار داشت : همکاری مسئولان و مردم  شهرستان اندیکا تا پایان بیماری کرونا بسیار لازم و ضروری است .
وی افزود:اگر شهرستان اندیکا جهت مقابله با شیوع ویروس کرونا وضعیت سفیدی دارد نتیجه آن جدی گرفتن موضوع و رعایت مراقبتهای بهداشتی ازمسئولان و مردم بوده است که نهایتا جای شکرگذاری دارد.
ایشان در ادامه گفتند:تمامی وظایفی که در حیطه ما و مسئولان دستگاهها در زمینه مبارزه با کرونا بوده انجام شده انتظارمان از مردم شریف و عزیز شهرستان هم اینست که تا مرحله آخر بیماری کرونا همدلی و همراهی مردم نیز ادامه پیدا کند .
فرماندار اندیکا افزودند:مدیران باید اطلاع رسانی را از طریق فضای مجازی ،جهت جلوگیری از تجمعات غیرضروری، پرهیز از مراسمات و کارهایی که نیاز به حضور در محیط اداری ندارند نهایت همکاری را با مردم داشته باشند که همکاری مردم و مسئولان وجهه مشترک دارد که همان پیاده کردن امر به معروف ونهی ازمنکر در ایام مقابله با کروناست .
رئیس قرارگاه مبارزه با کرونا در ادامه تاکیدات لازم را به کلیه ادارات برای موضوع رزمایش مواسات و کمک مومنانه ،اجرای پویش مردمی اهداء خون ،تاکید به انجام فرایض روزه ماه مبارک رمضان و پرهیز از روزه خواری در مجالس عزا و شادی ،فضا سازی معنوی و…از طریق بخشداران ، دهیاران ،شهرداران و سایر ادارات ابراز نمودند.

حیدر کاظمی اذعان داشت: مردم نجیب و شریف شهرستان را به الزام مراقبتهای شخصی و کنترلهای فامیلی و خانوادگی و گوش دادن به نصیحتها و موعظه های دلسوزانه متولیان که قطعا کارساز هستند و امیدوارم وضع به جایی که تا به مدد الهی هر چه سریعتر شاهد ریشه کن کردن این ویروس منحوس باشیم.

 

 

57