بازدید فرماندار اندیکا به همراه تعدای از مدیران دستگاههای اجرائی به منظور رفع مشکلات منطقه کمفه

🖊️فرماندار اندیکا در بازدید از منطقه کمفه /شاکله اصلی اقتصاد مقاومتی و توسعه اقتصادی در مرحله اول از روستاها آغاز می شود.
🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان اندیکا این بازدید که در روز سه شنبه مورخ ۹۹/۲/۱۶ با حضور دکتر حیدر کاظمی فرماندار ،سرپرست دفتر فنی فرمانداری ،بخشدار چلو و تعدادی از مدیران ادارات انجام شد .دکتر کاظمی فرماندار بعد از بازدید از منطقه کمفه اظهار داشت ؛ کلیه مدیران دستگاههای اجرائی در سطح شهرستان باید برنامه شان در سال جهش تولید حول محور تولید و رونق اقتصاد مقاومتی در روستاها معطوف شود . چرا که آیینه تمام نمای اقتصاد مقاومتی می تواند از روستاها آغاز شود ، وی همچنین افزود :اگر امکانات برای روستاییان فراهم شود و به واسطه امکانات خدادادی که درسطح روستا نهفته است به ویژه در تولید مواد غذایی و توسعه کشاورزی نقش مهمی در پیشبرد اهداف اقتصاد مقاومتی و توسعه پایدار ایفا خواهند کرد.
🟡کاظمی با بیان اینکه اگر کیفیت زندگی در ابعاد مختلف زندگی و زیر ساختهای ارتباطی و آموزشی افزایش یابد،نه تنها کسی از روستا به شهر مهاجرت نمی کند بلکه این شهرنشینان هستند که به روستا مهاجرت می کنند .ایشان در ادامه افزودند: خوش بختانه دولت تدبیر وامید در سال جهش تولید نگاه ویژه و برنامه های خوبی برای تحول روستاها و تقویت تولید به اجراء خواهد در آورد.
🔻 نماینده عالی دولت در ادامه این سفر دستورات لازم جهت اجرای سنگ فرش ۲ نقطه بحرانی از جاده کمفه و از محل اعتبارات ارزش افزوده که هر سال با شروع بارندگی مشکلات فراوانی برای تردد اهالی روستا و همچنین یک دستگاه از طرف فرمانداری با حجم عملیات مشخص جهت خاکبرداری و نقاط بحرانی تعریض جاده را صادر کردند.

45