فرماندار اندیکا /زیارت اهل قبور و رفتن به آرامستانها و حضور در اماکن تفریحی و گردشگری ممنوع اعلام شد.

 

 

بنا به دستور فرماندار اندیکا زیارت اهل قبور و رفتن در ارامستانها و حضور در اماکن تفریحی و گردشگری این هفته در اندیکا ممنوع می باشد .
به گزارش روابط عمومی فرمانداری‌ شهرستان اندیکا دکتر کاظمی فرماندار اندیکا اعلام کرد : باتوجه به افزایش مبتلایان کرونا در روزهای اخیر در استان ، این هفته رفتن به آرامستانها و زیارت اهل قبور و برگزاری هرگونه مراسم و تجمع و سایر اجتماعات پرخطر در شهرستان که باعث به خطر افتادن سلامت عموم شود ممنوع می باشد.

ایشان افزودند ؛از هموطنان انتظار داریم باماندن در منزل و خودداری ازسفرهای غیر ضرور و عدم حضور در اماکن تفریحی و گردشگری  به قطع زنجیر ویروس کرونا کمک کنند چرا که همراهی مردم در این مقطع بسیار لازم و ضروری است .و تا اطلاع ثانوی از حضور در اماکن تفریحی جدا خودداری گردد.
دکتر کاظمی اظهار داشت  ؛از شهروندان فهیم وشریف اندیکا انتظار داریم با ماندن در خانه و عدم ایجاد تجمع در مراسمات و قبرستانها زنجیره انتقال ویروس کرونا را قطع کنند.
قطعا کنترل و پیشگیری این ویروس جز با رعایت موازین و پروتکل های بهداشتی از سوی شما همشهریان گرامی ،میسر نخواهد بود.
رئیس قرارگاه مبارزه با کرونا در خاتمه افزودند :تمامی تلاش و دغدغه مسئولان برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا معطوف شده است و این اقدامات زمانی به نتیجه مطلوب ختم می شود که مردم نیز مشارکت فعالانه داشته و از حضور در مجامع عمومی خودداری کنند.

71