پیام تسلیت فرماندار اندیکا به مناسبت شهادت جانسوز امام علی (ع)

متن پیام بدین شرح است .
🔸باسمه تعالی
✍️بیست یکم ماه رمضان مصادف با شهادت امیرالمومنین ،حضرت علی (ع) است .امامی که سمبل ایمان ، عدالت ،ایثار ،فداکاری ، گذشت ، یتیم نوازی ،مردانگی ،شجاعت و جوانمردی است .
🔻نمونه عالی انسان کامل که در آن سه ویژگی اصیل ومهم از جمله تقوی ،علم و جهاد سرآمد و زبانزد روزگار بود ودر طول عمر پربرکت خود به ویژه دوران زمامداری ،آن را به اوج خود رساند .نخستین فردی بودند که به اسلام ایمان آوردند و پیامبر عظیم الشان را در این رسالت عظیم همواره یاری می کردند و در این راه با شجاعت هر چه تمام توطئه های دشمنان را خنثی می کرد و آنان را درجهت پیشبرد اهدافشان نا امید می ساخت .
🔻اکنون آفتاب مهر علی (ع) ؛ از ورای قرون و پرده های زمان بر جهان می تابد و قرنهاست که غزلسرایان ،سخنوران و اهل دل همه از او می نویسند و او را نمونه و سرمشق رادمردی و فتوت می دانند و نام او را زینت هر کتاب و دفتر قرار می دهند .ایشان برای اجرای قوانین دین و برپایی عدالت سر از پای نمی شناخت و حکومت کوتاه ایشان بهترین نمونه عدالت ورزی در طول تاریخ است .
🔻بی شک انسان با پیروی از راه راستین و سیره حضرت علی (ع) گام در انسانیت ،بزرگی و کمال الهی می نهد .
♦️اینجانب ضمن آرزوی قبولی طاعات و عبادات برای مردم خداجوی ایران اسلامی و مردم عاشق اهل بیت عصمت و طهارت شهرستان اندیکا ایام مصیبت جانسوز امیرالمومنین علی (ع) ،پیشوای عدالت خواهان شیعیان و مسلمانان جهان رابه عموم مردم روزه دار و شریف شهرستان اندیکا تسلیت عرض می نمایم .
🔷امید است در ایام پرفیض الهی و با توسل به اهل بیت شاهد روزهایی بهتر و ایامی سراسر سلامتی و تندرستی برای همگان باشیم .

21