پیام تبریک فرماندار اندیکا به مناسبت روز جهانی قدس

به گزارش روابط عمومی فرمانداری اندیکا متن پیام به شرح ذیل است .
🟢باسمه تعالی

✍️قدس هنر  شجاعت ،مردانگی ،ایثار و مقاومت جانانه اسلامی است .هر گلبرگ این دفتر یادمان حماسه ای ماندگار است ،فریادی بی کرانه و مظلومیتی بی مرز است .قبله پیشین مسلمانان و قلب کنونی آنان است ،ما در طول تاریخ با قدس زیسته ایم و پاسدار قداست و پاکی قدس بوده و هستیم .زیرا که نماد رنگین جغرافیای عشق ،تاریخ ایثار ،فداکاری و محراب نمایشهای خونین است .
🔻این روز یک حرکت نمادین منفعل و شعارمحور نیست بلکه علی رِغم سکوت جانبدارانه ، مطلق و یکطرفه مدعیان حقوق بشر طرحی است ؛ مدبرانه و راهبردی ،منتج به انسجام قلبی و باطنی عموم مسلمانان و مومنان در سراسر عالم و در تقابل با زیاده خواهیهای مستکبران .
حضرت امام خمینی (ره)  با ایجاد روز قدس و زنده نگهداشتن آرمانهای فلسطین ضمن پایه گذاری حرکتی انقلابی واسلامی باعث شده است مدعیان حقوق بشر به اهداف شوم خود دست پیدا نکنند.اماروز قدس  امسال در حال و هوای کاملا متفاوت از سالهای گذشته ،نزدیکی با ۳خرداد فتح غرور آفرین خرمشهر ،ترور سردار رشید و محبوب دلها شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی ،توسط کشور آمریکای تروریست پرور و خائن ، اقدامات رژیم اشغالگر و خبیث صهیونستی در اجرای طرح توسعه طلبانه غیر انسانی و مقایسه با تمام توافقات قبلی،  از اهمیتی  مضاعف برخوردار است .
🔻که همزمانی و مبارزه با ویروس منحوس کرونا ،اعتراض به اشغالگری صهیونیستها و حمایت از مردم فلسطین همدلی و همرنگی امت روزه دار وشهید پرور و همه مومنان ، مسلمانان  و مجاهدان تا آزادی قدس دنبال خواهد شد.
🔻اینجانب از تمامی مردم عزیز و شریف شهرستان اندیکا دعوت می نمایم  با شنیدن سخنان رهبر معظم انقلاب حضرت آیت الله خامنه ای (مدظله العالی ) که به صورت زنده از صدا وسیمای جمهوری اسلامی ایران در آخرین جمعه ماه مبارک رمضان پخش می شود.  تا در این روز با حضور پرشور درفضای مجازی انزجار و بیزاری خود را از رژیم غاصب صهیونیستی و استکبار اعلام کنند.
♦️اما عید سعید فطر امسال با وجود بیماری منحوس کرونا و به جهت دید وبازدیدهای عید فطر و پرهیز از رفتن به اماکن تفریحی و گردشگری انتطار داریم در خانه بمانید و با ارسال پیامک این روز مبارک را به همدیگرتبریک و شادباش گویید.
🔻در خاتمه با استناد به بیانات و تاکیدات ارزشمند مقام معظم رهبری در خصوص رعایت بهداشت و پروتکل های بهداشتی به ویژه بهداشت فردی و اجتماعی از عموم شهروندان عزیز وفهیم شهرستان خواهشمندیم از دید و بازدیدهای گروهی و جمعی دراین ایام ،زیارت اهل قبور و شرکت در مراسمات و تجمعات پرخطر جدا خودداری کرده و با رعایت فاصله گذاری اجتماعی و فیزیکی و ماندن در خانه ، نرفتن به اماکن تفریحی و گردشگری جهت قطع زنجیره ویروس کرونا کمک نماییم .

حیدرکاظمی

فرمانداری اندیکا

28