پیام دکتر کاظمی سرپرست فرمانداری شهرستان اندیکا به مناسبت سالروز آزاد سازی خرمشهر

پیام تبریک سرپرست فرمانداری اندیکا به مناسبت سوم خرداد سالروز آزادسازی خرمشهر
متن پیام بدین شرح است
باسمه تعالی
حماسه سوم خردادماه در حقیقت به عنوان یکی از ایام الله فراموش نشدنی و خاطره آفرین در تاریخ گرانقدر انقلاب اسلامی به ثبت رسیده است ،آفرینندگان حماسه پیروزی خرمشهر نه در حد آزاد کنندگان و فاتحان یک شهر بلکه به عنوان فاتحان قلب های مشتاق مسلمانان و آزادیخواهان جهان مطرح اند.حماسه های پرشور دفاع مقدس و صحنه های جانبازی و ایثار رزمندگان اسلام آنچنان پرشکوه ،باعظمت وشجاعت و سرشار از عشق و ایثار است که قلم و زبان از توصیف آن قاصر است .
🔶دریادلانی که با شجاعت، شهامت، از خودگذشتگی و ایستادگی، با توکل به خدا، بلندترین و ناممکن ترین فرازها را غیورانه فتح نمودند و در راه دفاع از شرف و ارزش های این مرز و بوم، با صلابت و استوار ایستادند و به سرافرازی ماندگار پیوند خوردند. آزادسازی خرمشهر تاریخ پرافتخار و بلند مقاومت ملتی را روایت می کند که بی منت و بی ادعا، با روحیه جهادی و شهادت طلبی تا پای جان در میدان نبرد جنگید تا امنیت، آرامش و پیروزی را برای ایران اسلامی به ارمغان آورد.
🔷اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای گرانقدر، این مناسبت سترگ، خاطره انگیز و غرورآفرین را به ملت بزرگ ایران به ویژه رزمندگان، جانبازان، آزادگان سرافراز و خانواده معظم شهدا به ویژه مردم شریف شهرستان اندیکا تبریک عرض می نمایم. و توفیقات روزافزون همه ملت ایران را در مسیر پاسداشت این نقطه عطف از تاریخ انقلاب اسلامی ایران در سایه رهبری هوشمندانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از درگاه خداوند سبحان مسئلت دارم.

13
اخبار مرتبط