فرماندار اندیکا پس ازبازدید میدانی از روستای امیرالمومنین(ع) و تاسیسات آبرسانی روستای قلعه سنگر اظهار داشت ؛ به صورت جدی در حال رایزنی با مدیران استانی و کشوری جهت حل تنش‌های آبی هستیم.

🔷بازدید میدانی فرماندار اندیکا از روستای امیرالمومنین(ع) و تاسیسات آبرسانی روستای قلعه سنگر

دکتر کاظمی:
بصورت جدی در حال رایزنی با مدیران استانی و کشوری جهت حل تنش‌های آبی هستیم.

🔶به گزارش روابط عمومی فرمانداری اندیکا،صبح روز چهارشنبه ۱۸ تیر ۹۹ فرماندار اندیکا به همراه بخشدار آبژدان، معاون آبفا روستایی شهرستان و مسئول دفتر نماینده با حضور در روستای امیرالمومنین(ع) و گفت و گو با دهیار، شوراها و مردم، مشکلات این روستا از جمله کمبود اعتبار جهت بهسازی، نیمه کاره بودن مسجد و مشکل آب شرب را پیگیری نمود.
دکتر کاظمی در این بازدید ابراز امیدواری کرد ؛به عنوان نماینده‌ی عالی دولت در شهرستان، مشکلات مطرح شده را از مقامات ذیربط مطالبه نماید.

پس از این دیدار که بیش از یک ساعت به طول انجامید فرماندار اندیکا به بازدید از ایستگاه پمپاژ قلعه سنگر که آب شرب قسمت اعظمی از بخش آبژدان را تامین می‌نماید، پرداخت.
در این بازدید با توجه به توضیحات معاون آبفاروستایی شهرستان درخصوص کمبود لوله جهت خط انتقال به منظور وارد مدار نمودن دو پمپ جدید، توضیحاتی را به فرماندار و هیات همراه ارائه نمود که در پایان دکتر کاظمی با اعلام دغدغه مندی نسبت به تنشهای آبی در شهرستان و مشکلات ناشی از این موضوع خاطرنشان کرد: به صورت جدی در حال رایزنی با مدیران استانی و کشوری جهت حل تنش‌های آبی هستیم و درخصوص میزان لوله مورد نیاز میبایست آبفار شهرستان محاسبات خود را بصورت دقیق به فرمانداری اعلام نماید تا مکاتبه ای با مسئولان استانی جهت تامین آنها صورت گیرد.

48