دومین جلسه ستاد تنظیم بازار به ریاست فرماندار اندیکا برگزار شد.

دومین جلسه ستاد تنظیم بازار شهرستان اندیکا در روز دوشنبه مورخ ۹۹/۴/۲۳ به ریاست فرماندار ،بخشداران ،دبیر کارگروه تنطیم بازار و سایر اعضاء در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .در ابتدای جلسه روح الله ظاهری دبیر کارگروه تنطیم بازار به پیگیری مصوبات جلسه قبل و ارائه گزارش پرداخت .و در ادامه دکتر حیدر کاظمی فرماندار ضمن خیر مقدم و خوش آمد گویی به حاضرین خواستار اهتمام بیشتر مسئولین در توجه به مطالبات مردم ،نقش و اهمیت بازار در جهت رضایت مندی مردم و وجود برنامه ،کنترل و بازرسی از مهمترین اهداف کارگروه ستاد تنظیم بازار دانست . در پایان جلسه
۱-مقرر گردید عاملان توزیع مرغ روز در شهرستان فقط مرغ خود را به واحدهای صنفی دارای پروانه کسب در رسته مرغ و ماهی تحویل دهند و در صورت مشاهده تخلف از طریق اداره صمت و تعزیرات حکومتی اعمال قانون گردند.
۲-با عنایت به کمبود الکل مورد نیاز مردم در شهرستان و لزوم اتخاذ تصمیمات مهم جهت رفع این مشکل مقرر گردید از سوی اداره صمت و فرمانداری عامل توزیع الکل در سطح شهرستان معرفی شود.
۳-با توجه به وضعیت فوق العاده و قرمز استان خوزستان به دلیل شیوع روزافزون ویروس کرونا و افزایش میزان افراد مبتلا در سطح شهرستان مقرر گردید به منظور دسترسی سریع و آسان آحاد ‌مردم به ماسک ارزان قیمت و با کیفیت مناسب تمهیدات لازم در این مورد اندیشیده شود.
۴-حسب دستور فرماندار محترم مقرر گردید گشت های مشترک بازرسی از سطح بازار شهرستان با جدیت بیشتری دنبال گردد.
۵-مقرر گردید روند بازرسی و نظارت بر واحدهای عرضه کالا و مواد غذایی در روستاهای اسلام آباد و شهرک شهید اسدپور تشدید و با شیب بالاتری اجرایی شود.

139