پیام تقدیر فرماندار هفتکل از مردم / همه هفتکل آمد

 در شهری که سایه سار پر مهر ارواح طیبه ۲۵۳ شهید آسمانی لحظه به لحظه دست مهر و عطوفت بر سر مردمان پاک و آگاهش میکشد جز این انتظاری نیست.

 مردم شریف و ولایتمدار شهرستان هفتکل!

حضور حماسی و حداکثری شما عزیزان شایسته ناب ترین خضوع و صادقانه ترین تقدیر است. همه ایران و جهان دیدند که ”همه هفتکل آمد” و این یعنی خلق تمام و کمال”حماسه سیاسی”، پایندی خالصانه به نظام جمهوری اسلامی ایران و بیعتی راسخ با رهبر معظم انقلاب حضرت امام خامنه ای(مدظله).

بر خود لازم میدانم که با تقدیم احترام تام از همه هفتکلیهای همیشه سرافراز سپاسگزاری کنم و خوشحالم که نام هفتکل بار دیگر در خلق حماسه ای شور انگیز به خوبی درخشید.

ضمنا از همه یاری دهندگان و عوامل برگزار کننده این انتخابات، خانواده های معزز شهدا و ایثارگر، امام جمعه محترم و روحانیت گرانقدر، سپاه، بسیج، دستگاههای امنیتی و قضایی، نیروی انتظامی، ادارات، هیئتهای نظارت و اجرایی، ستاد انتخابات شهرستان و همه کاندیداها که عرصه را برای حضور حماسی مردم بصیر شهرستان فراهم نمودند تقدیر و تشکر مینمایم.

بدون شک این حضور چشمگیر، بی سابقه و بی مثال بوده و کسب رتبه نخست و مشارکت بیش از ۹۳ درصد مردم ولایتمدار و ارزشمند هفتکل شایسته زیباترین حمد و ثناست.

خداوند متعال را شاکرم که توفیق خدمت به چنین مردم بیدار و آگاهی را نصیب نموده و امیدوارم بتوانیم همواره تحت توجهات خاصه حضرت ولیعصر(عج) در مسیر خدمت به مردم این دیار بکوشیم. 

بهزاد صالح بیگی

فرماندار شهرستان هفتکل

2915
اخبار مرتبط